אודות רום אמירים
על צלע הר, בטבע פראי הנושק לנוף הכנרת נטענו את לבנו כאן בין גנים פורחים בין סלעים ואבנים,
בין עצים ועבודות עץ, ברזל ונחושת עם איבזור בלתי מתפשר, נעזרנו בצוות של אומנים ואומניות אשר השאיר כאן את חותם כשרונם. רום אמירים נבנה על ידי קבוצת שותפים בני משפחה אחת, אשר חיים במקומות שונים בעולם, מניו יורק על קו תל אביב ועד ביירון ביי באוסטרליה.
חובבי נופש מבוסס תוכן בסטנדרט גבוה בעולם, עם חיבה עמוקה לגליל העליון בכלל ולישוב אמירים בו התגוררו במשך שנים רבות.

מתחם הנופש רום אמירים נועד בראש ובראשונה להיות בית נופש עבורם ועבור קרוביהם.
עד לא מזמן רק מעטים ידעו על הקסם הנרקם במתחם רום אמירים. קיומה של הוילה נלחש מפה לאוזן בין חברים.
כעת החלטנו שהגיעה העת לפתוח את השערים לאורחים חדשים, ולהתרכז בטיפוח חלקו השני של המיזם הכולל עוד שלושה מתחמי אירוח פרטיים מרהיבים, המתאימים לזוג. כל מתחם פרטי כזה, הנקרא wellnest בנוי כמבנה ארכיטכטיוני חדשני, מעין יורט זכוכית המאפשר לספוג את הנוף בצורה המיטבית. כל מבנה כזה יהנה מאווירה מבודדת, בריכה פרטית, ג׳קוזי ונוף שאין שני לו.
הוולנסטים אמורים להיפתח בקיץ 2023, בנוסף יבנה ספא ייחודי אשר יציע את כל סוגי הטיפולים. מלבד טיפולים תמצאו בספא בריכת קרח, סאונה ותאי ציפה.
ומעל הכל- הרבה שקט, יופי ושלווה. הפתיחה של הספא מתוכננת לחורף 2024.
רום אמירים הוא מתחם לאירוח יוקרתי ייחודי בו משתלב הנוף המהפנט במותרות נינוחה ומתחשבת.
זהו איננו ריזורט, לא צימר ולא רק וילה. רום אמירים הוקם כמרחב המאפשר חיבור טבעי של גוף נפש ותודעה. בוילה אנו מספקים שירותי קונסיירג׳ ונשמח לעזור לכם לתכנן את החופשה המושלמת המתאימה לצורככם והעדפותיכם האישיות. אנחנו לא נוהים אחרי טרנדים חולפים, נהנים מאמנות, מתרגשים מהטבע ומייחסים חשיבות רבה לפרטים הקטנים, אנחנו יודעים שגם אתם.

מזמינים אתכם להצטרף אלינו, להיכנס למרחב של שקט, שלווה ואפשרויות, בו החוץ פוגש את הפנים במקום אינטימי ונעים, לחיבור וגילוי מחדש של ייחוד ויופי החיים.